Podsumowanie 2 kolejki - B klasa

W weekend odbyła się druga kolejka w rozgrywkach B-klasy. Czas na krótkie podsumowanie wszystkich spotkań.

W sobotę o godzinie 11:00 pierwszy mecz w drugiej kolejce, a pierwszy w tym sezonie rozegrała drużyna Orła Parysów. Do Parysowa przyjechała drużyna Mazowsze Warszawa. Wynik 14:2 odzwierciedla przebieg wydarzeń na boisku.

Drugi sobotni mecz rozpoczął się o godzinie 13:00. Debiutujący w rozgrywkach w B klasy zespół Zły Warszawa sensacyjnie pokonał jednego z faworytów do awansu Burzę Pilawa 2:1.

Niedziela godzina 14:00 pierwszy mecz Naszego najbliższego rywala GKP Targówek ( pierwszy mecz z Interem Warszawa został przełożony). Targówek ogrywa 3:1 Legion II Warszawa

Drugi niedzielny mecz rozpoczął się o godzinie 16:00. W Gliniance Glinianka wygrała z Nami 8:0.

Ostatni mecz miał odbyć się o 21:00 w Sulejówku. Amigos Warszawa miał grać z Interem Warszawa, ale ostatecznie mecz został przełożony na inny termin.

Drużyna Jedności Warszawa miała przymusową przerwę.