Na "celowniku" GKP Targówek

Już dzisiaj o godzinie 17:00 rozegramy już trzeci mecz w rozgrywkach B klasy. Naszym rywalem będzie drużyna GKP Targówek, która ma prosty cel na ten sezon: Awans do A klasy..

Po blamanżu w Gliniance liczymy na rehabilitację, chociaż wiemy, że będzie bardzo ciężko. Targówek to solidna drużyna, która w tym sezonie bardzo się wzmocniła. W obecnym sezonie pierwszy mecz z Interem Warszawa został przełożony, natomiast w drugim meczu pewnie wygrali u siebie z Legionem II Warszawa 3:1.

Emocje gwarantowane.. Zobaczymy jak bolesna porażka wpłynęła na Naszą drużynę. Mamy nadzieję, że zagramy na swoim dobrym poziomie, a wtedy na pewno mecz będzie bardzo interesujący !!

SOBOTA GODZINA 17:00 !!! PKS II RADOŚĆ - GKP TARGÓWEK !!!! ul. Wielowiejska !!! ZAPRASZAMY !!!