Na "celowniku" KS Glinianka

Już w najbliższą niedzielę o godzinie 16:00 rozegramy kolejny mecz w B-klasie. Po pierwszym spotkaniu zremisowanym 3:3 u siebie z Jednością Warszawa przyszedł czas na pierwszy mecz wyjazdowy. Glinianka to bardzo mocny zespół, który w poprzednim sezonie był blisko awansu do A-klasy. Ostatecznie z dorobkiem 37 punktów (12 zwycięstw 1 remis 7 porażek) zajęli wysokie 3 miejsce.

Obecny sezon zaczęli słabo. W pierwszej kolejce przegrali na wyjeździe 7:1 z Legionem II Warszawa. Warto zaznaczyć jednak, że Glinianka w tym spotkaniu zagrała w mocno eksperymentalnym składzie. Niedzielny mecz na pewno będzie ciekawy. Oba zespoły mają coś do udowodnienia i za wszelką cenę każdy będzie chciał zdobyć 3 punkty. Patrząc na okres wakacyjny nie wiadomo w jakim składzie wystąpi drużyna gospodarzy. Mamy nadzieję, że tym razem unikniemy głupich błędów i odniesiemy pierwsze zwycięstwo w obecnym sezonie !

NIEDZIELA GODZINA 16:00 KS GLINIANKA - PKS II RADOŚĆ !! ZAPRASZAMY !!!