Kompromitacja w Gliniance. KS Glinianka 8:0 PKS II Radość

W dniu dzisiejszym graliśmy kolejny mecz w rozgrywkach B - klasy. Graliśmy to jednak zbyt duże słowo, ponieważ byliśmy tłem dla drużyny gospodarzy. Ciężko powiedzieć co spowodowało tak słaby występ.

Od początku spotkania graliśmy bojaźliwie, nie stwarzając sobie żadnych dogodnych sytuacji bramkowych.

Można powiedzieć, że na boisku byliśmy przez 20 minut. Pierwsze 20 minut to chaos z obu stron z groźniejszymi sytuacjami gospodarzy. My ograniczaliśmy się do niecelnych strzałów zza pola karnego, których w przeciągu 90 minut może było 5. Od 20 minuty na boisku rządzili już tylko gospodarze, którzy po 45 minutach prowadzili 3:0.

Druga połowa katastrofalna. Błędy organizacyjne całej drużyny i po 52 minutach gry było już 6:0. Później gospodarze zaczęli grać bardziej ekonomicznie i w efekcie przegraliśmy TYLKO 8:0. Większość z czytających zastanawia się tylko 8:0 przecież to pogrom? Owszem to jest pogrom ale gdybyśmy przegrali 10-12 do zera to nikt nie mógłby mieć pretensji.

To był Nasz najgorszy mecz od kilku lat. Co prawda jesteśmy młodym zespołem i mamy kilka indywidualności, ale tutaj w rozgrywkach seniorskich same indywidualności meczu nie wygrywają. Czas chyba poważnie zastanowić się nad tym jak to dalej ma wyglądać. Wiele wskazuje na to, że do tej młodzieńczej fantazji potrzeba kilku doświadczonych zawodników, którzy pomogą wstrząsnąć zespołem.

Gratulujemy Gliniance zwycięstwa. Mamy nadzieję, że w rewanżu uda Nam się nawiązać równą walkę i mecz będzie zdecydowanie bardziej emocjonujący niż dzisiejszy,

A my dalej trenujemy morale są bardzo słabe, ale za tydzień mecz z Targówkiem, zespołem który ma aspirację grać w przyszłym sezonie w rozgrywkach A-klasy. Idealny mecz na przełamanie, ale zadanie czeka Nas naprawdę ciężkie. Już teraz Zapraszamy na ten mecz, mamy nadzieję, że tym razem zagramy na naprawdę dobrym poziomie.

PKS II RADOŚĆ - GKP TARGÓWEK 03.09.2016r. (sobota) godzina 17:00 !!!