Podsumowanie 1 kolejki - B klasa

W weekend odbyła się pierwsza kolejka w rozgrywkach B-klasy. Czas na krótkie podsumowanie wszystkich spotkań.

W sobotę pierwsze spotkanie w Naszej grupie o godzinie 12:00 miały rozegrać drużyny Interu Warszawa i GKP Targówek. Mecz ostatecznie nie doszedł do skutku i z Naszych informacji wynika, że Targówka wygra walkowerem 0:3 (drużyna Interu Warszawa nie stawiła się na meczu, wciąż czekamy na oficjalne potwierdzenie)

Drugie spotkanie rozpoczęło się o godzinie 15:00. Legion II Warszawa podejmował Naszego kolejnego rywala KS Glinianka. Glinianka w mocno osłabionym składzie musiała uznać wyższość rywala przegrywając 7:1

Trzeci mecz rozgrywany w sobotę rozpoczął się o godzinie 17:15. PKS Radość 3:3 Jedność Warszawa (szczegółowa relacja oraz pomeczowe wypowiedzi na stronie)

Niedziela godzina 11:00 czwarty mecz w pierwszej kolejce. Amigos Warszawa podejmował debiutującą w rozgrywkach MZPN drużynę Zły Warszawa. Bez większych problemów Amigos wygrał pewnie 5:1.

Kolejne niedziele spotkanie rozpoczęło się o godzinie 12:00. Dobrze Nam znana drużyna z meczy sparingowych Mazowsze Warszawa podejmowała faworyta do awansu Burzę Pilawa. Wynik 1:7 zdecydowanie odzwierciedla przebieg spotkania.

Ostatni mecz jaki miał się odbyć to spotkanie Józefovii II Józefów z Orłem Parysów. Ze względu na to, że w ostatniej chwili pierwsza drużyna Józefovii utrzymała się w Lidze Okręgowej mecz został odwołany. Powód: Józefovia II Józefów będzie występowała w rozgrywkach A - klasy i każda z drużyn będzie miała termin wolny.