Na celowniku Jedność Warszawa !!!

Już w sobotę o godzinie 17:15 na Wielowiejską przyjedzie debiutująca w Mazowieckim Związku Piłki Nożnej drużyna Jedności Warszawa. Zarówno dla Nas jak i dla drużyny gości będzie to pierwszy mecz w rozgrywkach B klasy. Nasz zespół w poprzednim sezonie występował w rozgrywkach U-19. Jedność Warszawa natomiast występowała w prywatnej lidze "8 Liga Mistrzów".

Jedność Warszawa występowała w grupie 2, gdzie przyszło im rywalizować z drużynami: Coco Jambo Warszawa, Orzeł Dziadowice-Folwark, LZS Chrząstwa.

W pierwszym meczu zremisowali 1:1 z Orłem Dziadowice-Folwark. W drugim meczu, po bardzo ciekawym meczu przegrali z Coco Jambo 3:2. W trzecim ostatnim meczu zremisowali 1:1 z LZS Chrząstwa. Ostatecznie po 3 meczach zajęli 3 miejsce miejsce z dorobkiem 2 punktów.

W trakcie przygotowań do sezonu drużyna Jedności Warszawa rozegrała dwa mecze sparingowe. W pierwszym musiała uznać wyższość rywala, przegrywając 3:4 z Koroną Góra Kalwaria. W drugim i ostatnim meczu sparingowym drużyna Jedności również przegrała ulegając tym razem drużynie GKP Targówek 1:4.

Mecz zapowiada się naprawdę ciekawie. Zobaczymy, która z drużyn lepiej zainauguruje sezon.

Sobota godzina 17:15 ul. Wielowiejska!! ZAPRASZAMY !!