Tydzień do ligi. Czas na podsumowanie meczy sparingowych.

Już w następny weekend (03.04.2016r. o godzinie 11:00) rozpoczniemy rozgrywki ligowe. Pierwszy bardzo ciężki mecz rozegramy z Dolcanem Ząbki.

PODSUMOWANIE SPARINGÓW:

W trakcie przygotowań udało Nam się rozegrać, aż 7 meczy sparingowych. Kolejno z: Hutnik Huta Czechy (juniorzy), Wilga Garwolin (juniorzy), PKS Radość (2001r.), Sokół Serock (juniorzy), Mazowsze Warszawa (seniorzy), Victoria Zerzeń (seniorzy), PKS Radość (2001r.).

W tych meczach udało Nam się wygrać 4 razy, 3 razy musieliśmy uznać wyższość rywala. Bilans bramkowy 35-29.

Sparingi nie napawają optymizmem przed sezonem, ale warto dodać, że w żadnym sparingu nie mięliśmy wszystkich zawodników do dyspozycji (choroby, kontuzję, wyjazdy). Wciąż nie wiadomo czy zawodnicy, którzy w poprzednim sezonie grali regularnie wyleczą się na pierwszy mecz ligowy. Każdy scenariusz bierzemy pod uwagę i na pewno w niedzielę będziemy gotowi.

Podczas sparingów staraliśmy się poprawić zarówno Naszą grę w ofensywie jak i organizację gry w defensywie. Częściowo to się udało, bo w niektórych meczach pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony. Najważniejsze, że nasze atuty z poprzedniego sezonu powoli wracają i mamy nadzieję, że w niedzielę wrócą w 100 procentach. Cieszy fakt, że strzelamy dużo bramek (chociaż mnóstwo sytuacji nie wykorzystujemy),martwi, że dużo tracimy, ale już mamy pewną koncepcję, na poprawę swojej gry w defensywie.

PKS RADOŚĆ 8:5 Hutnik Huta Czechy

Bramki: Piotr Kachniarz, Marcin Kruk (asysta Adrian Kamiński), Piotr Kachniarz (asysta Adrian Kamiński), Marcin Kruk, Maciej Styczeń (asysta Adrian Kamiński), Adrian Sijka (asysta Adrian Kamiński), Adrian Sijka (asysta Patryk Skarżyński), Mateusz Majszczyk (asysta Damian Jarosiewicz).

Wyjściowy skład: Dominik Suchner - Damian Jarosiewicz, Sebastian Lasek, Emil Miałkowski, Jan Jakubowski - Marcin Kruk, Patryk Skarżyński, Adrian Sijka, Maciej Styczeń, Adrian Kamiński - Piotr Kachniarz

Ponadto grali: Karol Gałuszko, Damian Raczyński, Dominik Makowski, Piotr Sekuła, Mateusz Majszczyk, Mateusz Przybylski, Kamil Olczyk, Jan Olszewski.

PKS RADOŚĆ 2:3 Wilga Garwolin

Bramki: Marcin Kruk, Adrian Sijka (asysta Adrian Kamiński)

Wyjściowy skład: Dominik Suchner - Damian Jarosiewicz, Dominik Makowski, Emil Miałkowski, Kamil Olczyk - Marcin Kruk, Patryk Skarżyński, Adrian Sijka, Mateusz Majszczyk, Adrian Kamiński - Mateusz Przybylski.

Ponadto grali: Karol Gałuszko, Damian Raczyński, Piotr Sekuła, Sebastian Lasek, Piotr Kachniarz, Jan Olszewski, Maciek Styczeń, Jan Jakubowski.

PKS RADOŚĆ 8:4 PKS Radość 2001

Bramki: -----

Wyjściowy skład: Dominik Suchner - Damian Jarosiewicz, Mateusz Przybylski, Sebastian Lasek, Jan Jakubowski - Piotr Syga, Jan Olszewski, Piotr Sekuła, Jan Nachiło, Maciej Styczeń, Konrad Zakrzewski.

Ponadto grali: Karol Gałuszko, Damian Raczyński, Adrian Sijka, Maksim Reshetnikov

PKS RADOŚĆ 1:4 Sokół Serock

Bramki: Adrian Sijka (asysta Adrian Kamiński)

Wyjściowy skład: Michał Szkatulnik - Damian Jarosiewicz, Dominik Makowski, Emil Miałkowski, Kamil Olczyk - Piotr Syga, Patryk Skarżyński, Adrian Sijka, Marcin Kruk, Adrian Kamiński - Piotr Kachniarz.

Ponadto grali: Jan Jakubowski, Sebastian Lasek, Jan Olszewski, Piotr Sekuła, Jan Nachiło, Konrad Zakrzewski, Mateusz Przybylski.

PKS RADOŚĆ 3:2 Mazowsze Warszawa

Bramki: Piotr Kachniarz (asysta Adrian Sijka), Mateusz Majszczyk (as. Jan Nachiło), Maciej Styczeń (asysta Piotr Syga)

Wyjściowy skład: Dominik Suchner - Damian Jarosiewicz, Dominik Makowski, Emil Miałkowski, Jan Jakubowski - Marcin Kruk, Patryk Skarżyński, Adrian Sijka, Adrian Kamiński, Piotr Syga - Piotr Sekuła

Ponadto grali: Sebastian Lasek, Karol Gałuszko, Piotr Kachniarz, Kamil Olczyk, Damian Raczyński, Maciej Styczeń, Jan Olszewski, Jan Nachiło, Mateusz Majszczyk, Mateusz Przybylski.

PKS RADOŚĆ 3:8 Victoria Zerzeń

Bramki: Samobój, Piotr Kachniarz (asysta Filip Jesiotr), Mateusz Majszczyk.

Wyjściowy skład: Jakub Markowski - Damian Jarosiewicz, Dominik Makowski, Emil Miałkowski, Kamil Olczyk - Marcin Kruk, Patryk Skarżyński, Piotr Sekuła, Piotr Kachniarz, Adrian Kamiński - Piotr Syga

Ponadto grali: Jan Nachiło, Mateusz Majszczyk, Mateusz Przybylski, Filip Jesiotr, Sebastian Lasek, Jan Jakubowski, Damian Raczyński, Konrad Zakrzewski, Jan Olszewski.