Podsumowanie 3 kolejki - B klasa

W weekend odbyła się trzecia kolejka w rozgrywkach B-klasy. Czas na krótkie podsumowanie wszystkich spotkań.

W sobotę o godzinie 10:00 pierwszy mecz w trzeciej kolejce rozegrały drużyny Mazowsza Warszawa i Jedności Warszawa. Wynik 0:2.

Drugi sobotni mecz rozpoczął się o godzinie 14:00. Legion II Warszawa przegrał u siebie 1:3 z Amigosem Warszawa. Amigos obecnie jest liderem i w najbliższej kolejce rozegramy z Nimi mecz (niedziela godz. 11:00 w Sulejówku)

Trzeci mecz w sobotę rozpoczął się o godzinie 17:00. Na Wielowiejską przyjechała drużyna GKP Targówek, wynik 3:3.

Czwarty sobotni mecz rozpoczął się również o godzinie 17:00. Burza Pilawa bo ciekawym meczu ograła Orzeł Parysów 4:2.

Jedyne niedziele spotkanie w tej kolejce rozpoczęło się o godzinie 14:00. Inter Warszawa podejmował Zły Warszawa. Po bardzo ciekawym meczu Inter wygrał 3:2.

Drużyna KS Glinianka w ten weekend pauzowała.